Issız bir adaya düşseniz yanınıza almak isteyeceğiniz tek fırça : This is it Yüz Fırçası

 

   This is it Yüz Fırçasında emeğimiz çok büyük. Hem profesyonelleri hem de tek fırçayla çok kullanım yapmak isteyen yoğun makyaj severleri düşünerek tasarladık.

  Bir kere fırçanın kendisi şimdiye kadar gördüğünüz klasik fırçalardan çok farklı. Gövde kısmı tamamen el yapımı. Doğal ve açık renk kıl yapısı sayesinde almak istediğiniz üründen istediğiniz kadar alabilirsiniz. Gözaltlarına uygulanan kapatıcıyı sabitleyeceğiniz  pudra uygulaması için uygun boyuttadır. Özellikle toz/krem bronzer, allık uygulamalarında mükemmel sonuç verir.

  Doğal kıl yapısına sahip fırçalarla daha hafif uygulamalar önerilir. Yüze baskıyla hat şeklinde uygulama yapmak yerine daha hafif ve nazik kullanım hem çok fazla ürün kullanmanızı önler hem de baz uygulamalarınızı korur. Doğal kıl tıpkı saçlarımız gibi kırılma yapabilir. Çok sert uygulama yaparsanız dökülmez, kırılır. Kırmayın bu nazik kalpleri. 

  Krem yapılı allık/bronzer ürünlerde doğal kıl, sentetik kıla göre çok daha az ürün emer. Az ürünle ve daha az hareketle vermek istenilen etkiyi kusursuz sağlar. Sonuçta çok ürünle daha güzel makyaj yapacaksınız diye birşey yok. Devir tasarruf devri.

  This is it Yüz Fırçanızı kullanım sonrası temizledikten sonra koruyucu başlığını takarak ters kurutmanızı öneririz. Mıknatıs burada devreye giriyor. Hangi fırçanızı ters kurutabiliyorsunuz? Hiçbirini. Fırçaları yıkayıp havluya sarıyorsunuz değil mi? Sonra bir bakıyorsunuz fırçanın kılları yamuk yumuk ve hepsi birbirine yapışmış. Halbuki ters şekilde kurutarak hem kılların dağılmasını engellemiş olursunuz hem de su ve temizleme ürününün kılın köklerine inerek zamanla kopmasını önleyebilirsiniz. Her fırça zamanla yıpranır fakat doğal kıl, sentetik kıla göre çok daha kısa zamanda yıpranır. Yıkama esnasında çok sert hamleler yerine daha nazik uygulama yapar ve daha sonra fırçalarınızı ters kurutursanız fırçalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

  This is it Yüz fırçası adından da belli olduğu üzere birçok amaçla kullanabileceğiniz, olmazsa olmaz fırçalarımızdan. %100 doğal kıl yapısına sahip  ve tamamen el yapımı bu fırça kısa zamanda favoriniz olacak. İlk kullanımdan sonra bize mail atıp teşekkür edeceksiniz. Çiçekler için adresimizi iletişim kısmında bulabilirsiniz ;)

 Sevgiler bizden.