Bölüm 1
Mıknatıs: Farklılıkların çekim gücü
G.D. ve Y.U. tanıştıklarında güzellik konusunda farklı bakış açılarına sahiplerdi. G.D. kozmetiğe daha sade bakış açısına sahipken, Y.U. tam bir kozmetik tutkunuydu. Bu farklı iki karakteri bir araya getiren ise sektörde yaratıcı ve kullanışlı makyaj ürünlerinin az oluşuydu. Tam da bu noktada BEAUTY‘N’RUSH ortaya çıktı ve şimdi kendisi gibi farklı olmayı seven insanlarla buluşmak için sabırsızlanıyor!
Bölüm 2

Güzelliğin ruhu
BEAUTY‘N’RUSH markasının oluşumunda bizi en çok etkileyen şey Carlene Cater’in kadın ruhunun çok yönlülüğünü vurgulayan ‘Two sides to every woman’ (Her kadının 2 yanı) adlı şarkısıydı.
Evet, biz kadınlar bazen çılgın bazen mantıklı, bazen narin bazen sert, bazen çekici bazen çocuksu, bazı şeyleri ağırdan alırken bazı şeyler için de acele ederiz... Fakat asla sıradan ya da değersiz değiliz!
Bölüm 3

Görevimiz Tehlike
Bizler her kadının kendine has benzersiz bir güzellik ile doğduğuna ve ihtiyacı olanın sadece en iyi yönünün kusursuz bir şekilde gösterebilmesi olduğuna inanıyoruz.
BEAUTY‘N’RUSH olarak, aktif, maceracı ve trendleri takip eden yeni nesil kadınları; kullanışlı, kaliteli, estetik ve pratik güzellik ürünleri ile buluşturmak artık bizim görevimiz!