Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Evet, üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş ile ilgili kargo takip numarası,sipariş bilgileri gibi bilgiler e-posta adresinize gönderileceği için aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresi belirtmenizi öneririz.

Siparişim hangi kargo firması tarafından teslim edilecek?

Sitemizden aldığınız her ürünün kargo hizmetini MNG Kargo sağlamaktadır.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta içi 15:30’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz.15:30’dan sonra verilen siparişleri ertesi iş günü kargoya veriyoruz.

Siparişimin durumu hakkında bilgi alabilir miyim?

Kargonuzu, sipariş takip e-postasında belirtilen kargo takip numarası ile MNG Kargo web sitesinden takip edebilirsiniz. Siparişle ilgili sorunlarınız için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 207 87 58 telefon numarasından veya 7/24 hello@beautynrush.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Kargo ücretiniz hakkında bilgi alabilir miyim?

70 TL üzeri alışverişlerde kargo bedava. 70 TL altı alışverişlerde kargo ücreti sabit 9.90 TL’dir.

Teslimat anında nelere dikkat edilmeli?

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu sayede kargonuz ile ilgili probleminiz kısa sürede çözümlenecektir. Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar teslimat bildirimleri, tutanak olmadığı zaman incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Siparişimi teslim aldıktan sonra eksik, hatalı veya yanlış ürün olduğunu fark edersem ne yapmalıyım?

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan eksik, hasarlı veya ayıplı ürünlerin değişimi için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 207 87 58 numaralı telefondan veya hello@beautynrush.com e-posta adresinden ulaşabileceğiniz Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edecektir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı bir hata olmadığının tespiti durumunda, stoklarımızda mevcut ise ürünlerin birebir değişimi yapılacaktır. Değişimi yapılacak ürün ile birlikte orijinal faturanın tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir. MNG Kargo aracılığıyla 274819986 müşteri numarasıyla ücretsiz geri gönderim yapabilirsiniz. Firmamızın diğer kargo şirketleriyle anlaşması bulunmamaktadır.

Türkiye’nin her yerinden internet üzerinden sipariş verebilir miyim?

Türkiye sınırları içinde yer alan tüm illerden sipariş verebilirsiniz.

Havale ile alışveriş yapabilir miyim?

Evet, havale ile alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında havale ödeme şeklini seçerek banka detaylarını bulabilirsiniz.